Idealna masa ciała

Szukamy sposobu, aby obniżyć swoją wagę, czyli osiągnąć ideał: idealną masę ciała.
Mamy nadzieję, że przy idealnej masie ciała będziemy wyglądać i czuć się najlepiej!
No tak, ale… jaka powinna być nasza idealna masa ciała? Ile powinniśmy ważyć?

Można odwołać się do kanonu urody. Ale… na przestrzeni wieków różne kształty się podobały.

Nad gustami nie dyskutujemy. Zasięgniemy więc opinii naukowców. Tutaj – w zależności od autora – też są znaczne różnice.

Poznaj 13 sposobów obliczeń Twojej idealnej masy ciała

No to teraz wiemy, gdzie dążymy 🙂

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznych metodach obniżenia masy ciała? O zabiegach bariatrycznych? O wynikach takiego leczenia? Ryzyku? Efektach wieloletnich? Kosztach? Zapraszam na spotkanie – konsultację. Poniżej adresy, nr telefonów do rejestracji oraz najbliższe terminy. Nic nie ryzykujesz! Po prostu dowiesz się więcej o dostępnych możliwościach skutecznego leczenia.
Gdy nie zdecydujesz się na takie leczenie – najwyżej stracisz 200 zł (koszt konsultacji) i trochę swojego czasu. Ale… wielu zyskało! Pytania, jakie sobie teraz zadają? „Dlaczego tak późno?”, „Czy nie można było tego zrobić wcześniej?”, „Dlaczego o tym nie wiedziałam?” Proszę o tym pomyśleć.

Aktualne terminy konsultacji

Gdy trudno się dodzwonić do BestMed w Warszawie skorzystaj z rejestracji elektronicznej Poradnia Chirurgii Ogólnej. W spisie jestem na pierwszym miejscu. Tutaj można rezerwować wizytę. Inny sposób  – to telefon do mnie lub sms. Wtedy ja przeprowadzę rejestruję. Podobnie można dzwonić w sprawie wyznaczenia terminu spotkania w Endomedical Poznań.