A teraz sprawdź, ile kalorii, węglowodanów, białka i tłuszczu jest w 592 produktach żywnościowych (na 100g)

nazwakcalwęglowodanybiałkotłuszcz
Agrest4111.80.80.2
Ananas5413.60.40.2
Ananas, plastry w syropie84210.40.1
Ananasy, dżem niskosłodzony15738.60.20.1
Arbuz368.40.60.1
Babka biszkoptowa34067.18.24.3
Bagietki francuskie28260.17.91.7
Bakłażan216.31.10.1
Baleron gotowany2440.915.120.2
Banan9523.510.3
Baranina, łopatka284015.625
Baranina, udziec23201818
Barszcz czerwony zabielany323.321.4
Barszcz ukraiński546.52.12.7
Barszcz ukraiński mrożony287.11.60.2
Barszcz z boćwiną292.51.51.7
Baton Bounty44856.74.225.2
Baton Mars45168.93.618.2
Baton Milky Way44871.83.616.2
Baton Snickers49752.69.728.9
Baton szynkowy z indyka1430.114.99.3
Baton Twix48364.25.323.2
Baton z kurczaka1440.116.78.6
Befsztyk bity wiejski2581.619.419.6
Bigos1193.95.19.9
Bitki wieprzowe1952.610.416.1
Bitki wieprzowe w jarzynach1984.310.716
Bitki wołowe1022.413.64.3
Bitki wołowe w jarzynach1166.614.34.4
Bliny ziemniaczane25723.65.616.3
Boćwina175.52.10.5
Boeuf Strogonow2203.719.514.3
Bób66147.10.4
Brokuły275.230.4
Brokuły mrożone244.72.70.4
Brukselka378.74.70.5
Brukselka mrożona368.44.50.5
Brukselka z wody110124.27.1
Bryzol wołowy z polędwicy2521.424.616.6
Brzoskwinia4611.910.2
Brzoskwinie w syropie7318.20.40.1
Brzoskwinie, dżem niskosłodzony15538.30.50.1
Buchty drożdżowe30345.66.211
Budyń z mięsa i makaronu17123.110.64.4
Bułka tarta34777.69.71.9
Bułki grahamki25856.98.21.7
Bułki kajzerki29659.47.53.6
Bułki maślane32661.87.75.9
Bułki pszenne zwykłe27258.57.31.5
Bułki wrocławskie29357.47.24.4
Burak389.51.80.1
Buraki mrożone, puree348.61.60.1
Buraki z jabłkami6910.31.53.3
Buraki zasmażane838.71.65.5
Buraki ze śmietaną688.81.83.6
Cebula306.91.40.4
Chałki33361.677
Chipsy bekonowe53752.25.938
Chipsy paprykowe54950.4640
Chipsy solone55249.95.640.7
Chleb baltonowski24655.95.91.5
Chleb chrupki35378.98.72.4
Chleb Graham22649.47.61.7
Chleb mazowiecki24856.36.31.4
Chleb mieszany słonecznikowy24649.26.44.5
Chleb mieszany sojowy23149.66.82.7
Chleb praski24456.25.71.3
Chleb pszenny249566.81.4
Chleb staropolski21950.551.7
Chleb wiejski23955.15.81.3
Chleb zwykły245575.41.3
Chleb żytni jasny24157.141.3
Chleb żytni jasny mleczny25358.34.81.8
Chleb żytni pełnoziarnisty23753.96.71.8
Chleb żytni razowy22351.55.61.7
Chleb żytni razowy na miodzie23454.25.31.6
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem24450.57.93.7
Chleb żytni wileński22552.34.41.5
Chrupki kukurydziane35278.98.93
Chrzan6718.14.50.6
Ciastka francuskie ze śliwkami43244.8526.8
Ciastka Karpatki44939.14.730.9
Ciastka Napoleonki34843.65.917
Ciastka tortowe z owocami27647.23.29
Ciasto drożdżowe29047.77.48.2
Ciasto kruche podstawowe42949.95.223.8
Ciasto naleśnikowe bez piany17428.45.94.3
Ciasto naleśnikowe biszkoptowe18725.58.36
Cielęcina w potrawce103413.54
Cielęcina, łopatka106019.92.8
Cielęcina, sznyclówka105020.52.4
Cielęcina, udziec108019.93.1
Coca Cola4210.400
Cukier40599.800
Cukierki irysy42176.14.310.7
Cukierki krówki42176.14.310.7
Cukinia153.21.20.1
Cykoria214.11.70.2
Cytryna369.50.80.3
Czarne jagody4512.20.80.6
Czarne porzeczki, dżem niskosłodzony15239.60.50.1
Czarne porzeczki, dżem wysokosłodzony25163.90.50.1
Czekolada biała530517.738.4
Czekolada deserowa531645.328.9
Czekolada gorzka55456.66.734.3
Czekolada kawowa52662.75.529
Czekolada mleczna54954.79.832.8
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi53957.38.630.9
Czekolada nadziewana45068.83.917.6
Czereśnie6114.610.3
Czosnek14632.66.40.5
Ćwikła4110.21.60.1
Daktyle suszone2777420.4
Delicje szampańskie32752.84.111.2
Deser ryżowy jabłkowy13423.92.83
Deser ryżowy waniliowy13323.532.9
Deser twarogowy termizowany kakaowy15611.213.96.2
Deser twarogowy termizowany truskawkowy17018.3115.8
Dorsz świeży78017.70.7
Dorsz świeży, filety bez skóry70016.50.3
Dorsz w jarzynach1173.915.64.9
Dorsz wędzony94022.10.5
Dorsz z rusztu1720.622.19.1
Dorsz, filety po grecku1524.610.610.8
Dorsz, filety smażone panierowane27314.619.115.8
Dorsz, kotlet mielony26010.914.917.8
Dorsz, pulpety1128.814.22.6
Dorsz, sałatka1877.29.813.9
Dynia287.71.30.3
Dynia z pomidorami446.51.22.4
Dynia, pestki5561824.545.8
Eklerki z bitą śmietaną31733.55.818
Fasola biała, suche nasiona28861.621.41.6
Fasola cięta konserwowa164.51.50.2
Fasola szparagowa277.62.40.2
Fasolka flageolet konserwowa61156.30.2
Fasolka po bretońsku14115.986.6
Fasolka szparagowa9710.32.96.9
Fasolka szparagowa mrożona246.82.20.2
Figi suszone290783.61.2
Flaki840162.2
Flądra świeża83016.51.8
Galaretka z nóżek wieprzowych2020.816.914.9
Gęś, tuszka339014.131.8
Gołąbki z mięsem i ryżem w sosie pomidorowym108103.66.7
Grejpfrut369.80.60.2
Groch, suche nasiona29360.223.81.4
Groszek zielony75176.70.4
Groszek zielony konserwowy6315.84.90.2
Groszek zielony mrożony7216.36.40.4
Groszek zielony z masłem1009.33.76.8
Gruszki w sosie waniliowym15134.81.61.1
Gulasz wołowy1482.6149.2
Halibut biały świeży98020.11.9
Herbata bez cukru00.10
Herbatniki43776.88.211
Herbatniki Corso44067.1517.2
Herbatniki kakaowe47462.96.922.3
Herbatniki kokosowe47359.86.425.2
Herbatniki sezamowe50355.78.128.6
Herbatniki w czekoladzie48963.16.324
Herbatniki z cukrem46070.76.717.2
Herbatniki z nadzieniem czekoladowym49757.35.527.9
Herbatniki z nadzieniem owocowym38958.63.816.1
Indyk, mięso z piersi bez skóry84019.20.7
Indyk, mięso z podudzia ze skórą142015.78.9
Indyk, mięso z udźca ze skórą131018.46.4
Indyk, skrzydło168016.511.4
Jabłka pieczone9320.80.31.6
Jabłka suszone23862.32.12.1
Jabłka w kruchym cieście34845.34.117.4
Jagody, dżem niskosłodzony15338.20.30.2
Jagodzianki31460.67.15.4
Jaja gotowane1090.59.87.6
Jaja kurze całe1390.612.59.7
Jaja sadzone1680.69.914.2
Jajecznica1190.59.88.7
Jarmuż296.13.30.7
Jarzyny mrożone307.52.80.3
Jogurt bananowy 1,5 %7010.43.71.5
Jogurt jagodowy 1,5 %628.83.71.5
Jogurt morelowy 1,5 %638.93.71.5
Jogurt naturalny 2 %606.24.32
Jogurt truskawkowy 1,5 %608.23.71.5
Jogurt wiśniowy 1,5 %618.23.71.5
Kabanosy326027.424.3
Kabanosy z kurczaka2470.122.817.4
Kaczka, tuszka308013.528.6
Kakao w proszku 16 %44850.618.221.7
Kalafior2252.40.2
Kalafior mrożony204.52.20.2
Kalafior z wody335.526.8
Kalarepa296.52.20.3
Kapusta biała297.41.70.2
Kapusta biała zasmażana697.21.64.7
Kapusta czerwona276.71.90.2
Kapusta kwaszona123.41.10.2
Kapusta pekińska123.21.20.2
Kapusta włoska387.83.30.4
Kapuśniak z kapusty kwaszonej211.61.41.2
Kapuśniak z kapusty słodkiej313.20.72.1
Karmelki nadziewane378920.30.5
Karmelki twarde39998.200
Karp świeży1100184.2
Karp w galarecie z warzywami1372.126.12.9
Karp z wody1022163.7
Kasza gryczana na sypko132254.52.3
Kasza jaglana34671.610.52.9
Kasza jęczmienna na mleku638.52.62.2
Kasza jęczmienna perłowa327756.92.2
Kasza jęczmienna pęczak33474.98.42
Kasza manna34876.78.71.3
Kasza manna na mleku679.32.72.1
Kasza manna na wywarze jarzynowym213.40.50.8
Kasza perłowa na sypko11523.62.22
Kaszanka z kurczaka20416.49.811.7
Kawa bez cukru20.30.20
Kefir 2 %514.73.42
Keks bakaliowy38453.56.417.6
Ketchup9322.21.81
Kiełbasa jałowcowa z kurczaka2360.11917.9
Kiełbasa krakowska sucha323025.624.8
Kiełbasa mazurska z indyka1290.114.87.7
Kiełbasa mortadela20501217.7
Kiełbasa myśliwska sucha291027.820.1
Kiełbasa parówkowa32301131.5
Kiełbasa podlaska z kurczaka2320.120.716.7
Kiełbasa podsuszana z kurczaka162021.78.4
Kiełbasa podwawelska2470.917.319.6
Kiełbasa szynkowa z indyka880.217.22
Kiełbasa szynkowa z kurczaka110016.25
Kiełbasa śląska210018.415.3
Kiełbasa toruńska263020.920.1
Kiełbasa zwyczajna209017.615.6
Kiełbasa żywiecka315020.326.3
Kisiel porzeczkowy8823.30.30.1
Kisiel waniliowy12116.63.34.5
Kiszka kaszana jęczmienna194138.512.6
Kiszka krwista4049.214.235
Kiszka pasztetowa3844.312.535.7
Kiwi5613.90.90.5
Kiwi, dżem niskosłodzony15437.80.40.2
Klopsiki cielęce mielone25014.316.214.6
Klopsiki mielone z mięsa mieszanego27215.913.517.5
Kluski kładzione16533.85.11.3
Kluski lane9314.94.12
Kluski lane na mleku706.83.63.1
Kluski śląskie16932.12.63.8
Knedle ze śliwkami16125.82.75.9
Kompot z jabłek5113.20.20.1
Kompot z wiśni6916.90.20.1
Koncentrat pomidorowy 30 %9216.75.61.5
Koper266.12.80.4
Kopytka14331.240.7
Kotlet cielęcy panierowany36517.427.121.3
Kotlet mielony z mięsa mieszanego28411.81321.1
Kotlet schabowy panierowany35115.91924.1
Kotlet z kurczaka smażony panierowany2487.619.715.7
Kotlet z kurczaka smażony saute2413.320.316.5
Kotlet z kury mielony38214.319.927.8
Kotlety z jaj27510.87.922.7
Kotlety ziemniaczane24129.34.312.8
Krem z zielonego groszku635.93.13.8
Królik, tuszka1560218
Krupnik z kaszy gryczanej437.21.71.2
Krupnik z kaszy jęczmiennej407.41.50.9
Krupnik z ryżu437.61.51.1
Kukurydza11023.43.71.5
Kukurydza konserwowa10223.62.91.2
Kulebiak22220.17.612.7
Kura w galarecie1921.227.38.9
Kura, tuszka202018.514.3
Kurczak faszerowany pieczony1992.820.511.9
Kurczak gotowany w jarzynach994.67.66.4
Kurczak pieczony1790.116.412.7
Kurczak, mięso z piersi bez skóry99021.51.3
Kurczak, mięso z uda ze skórą158016.810.2
Kurczak, skrzydło186019.212.2
Kurczak, tuszka158018.69.3
Kurczak, wątroba1360.619.16.3
Kurczak, żołądek1140.618.24.2
Lody mleczno-owocowe11619.43.92.5
Lody śmietankowe16017.63.28.5
Łosoś smażony saute3794.121.131.4
Łosoś świeży201019.913.6
Łosoś wędzony162021.58.4
Łosoś z rusztu2830.620.722.3
Majonez z olejem rzepakowym7142.61.379
Majonez z olejem słonecznikowym7142.61.379
Mak niebieski47824.720.142.9
Makaron bezjajeczny36378.5101.6
Makaron czterojajeczny37776.2123.4
Makaron dwujajeczny37377.411.52.6
Makaron na mleku668.52.92.3
Makrela świeża181018.711.9
Makrela wędzona221020.715.5
Makrela, filety z czerwoną fasolą1284.412.47.3
Makrela, filety z warzywami1243.6127.3
Makrela, sałatka pikantna1816.910.213.2
Maliny29121.30.3
Mandarynki4211.20.60.2
Marchew278.710.2
Marchew mrożona247.80.90.2
Marchew z groszkiem6410.81.73.1
Marchew zasmażana698.414.8
Margaryna Bona4420050
Margaryna Flora5310060
Margaryna Kama3980045
Margaryna mleczna7100.40.380
Margaryna Palma7100.40.380
Margaryna Rama6210.40.170
Margaryna Słoneczna7100.40.380
Margaryna Tina4420045
Margaryna zwykła7100.40.380
Markizy48364.35.623
Masło ekstra7350.70.782.5
Masło roślinne Nova4420050
Masło roślinne zwykłe6660.40.375
Masło śmietankowe6591.11.173.5
Maślanka 0,5 %374.73.40.5
Mąka pszenna typ 50034274.99.21.2
Mąka pszenna typ 55034374.19.41.6
Medaliony z indyka2473.418.617.9
Melon368.40.90.3
Mielonka1713.712.811.7
Migdały57220.52052
Mintaj świeży73016.60.6
Miód pszczeli32479.500
Mizeria ze śmietaną342.812.2
Mleko kozie684.53.24.1
Mleko owcze1075.167
Mleko spożywcze 0,5 %395.13.50.5
Mleko spożywcze 1,5 %4753.41.5
Mleko spożywcze 2 %514.93.42
Mleko spożywcze 3,2 %614.83.33.2
Mleko spożywcze 3,5 %644.83.33.5
Mleko w proszku odtłuszczone36051.235.70.8
Mleko w proszku pełne47938.72724
Mleko zagęszczone niesłodzone1319.46.67.5
Mleko zagęszczone słodzone32655.37.58
Morela4711.90.90.2
Morele suszone28472.25.41.2
Morele, dżem niskosłodzony15738.80.40.1
Morszczuk świeży89017.22.2
Mus jabłkowy12728.72.20.5
Musli z owocami suszonymi32572.28.43.4
Musli z rodzynkami i orzechami37562.911.512.7
Musztarda162225.76.4
Naleśniki z kapustą14715.23.29.2
Naleśniki z serem24227.410.110.3
Napój mleczny jogurtowy8212.141.9
Napój mleczny kakaowy8112.13.32.1
Napój owocowy gazowany4210.300
Nektarynka4811.80.90.2
Nerki wieprzowe102016.83.8
Nogi wieprzowe27402320.4
Ocet winny20500
Ogórek152.90.70.1
Ogórek kiszony121.90.70.2
Olej kukurydziany90000100
Olej lniany90000100
Olej rzepakowy90000100
Olej słonecznikowy90000100
Olej sojowy90000100
Oliwa z oliwek8970.2099.6
Oliwki1474.11.413.9
Orzechy arachidowe59519.225.746.1
Orzechy laskowe6951114.465.9
Orzechy nerkowca638241754
Orzechy włoskie679181660.3
Orzeszki ziemne63413.32653
Ostrygi85555
Otręby pszenne18361.9164.6
Ozory cielęce106017.14.2
Ozory wieprzowe166016.511.1
Paluszki38475.29.94.9
Papaja439.80.60.1
Papryka czerwona356.91.20.3
Papryka konserwowa3750.81.5
Paprykarz Szczeciński1818.69.911.9
Parówki dla dzieci Morlinki2230.412.419.1
Parówki popularne34709.534.3
Parówki z kurczaka2624.210.822.4
Pasternak80181.20.3
Pasztet popularny405213.238.2
Pasztet z drobiu2704.49.623.8
Pączki37652616
Pepsi, Cola light, napój0.24000
Pepsi, Cola, napój4210.400
Pestki dyni596152946.7
Pędy bambusa345.22.60.3
Pędy bambusa, konserwa, odsączone233.21.70.4
Pieczarka suszona33149.319.12.1
Pieczarka świeża242.52.60.4
Pieczywo chrupkie pszenne Wasa36073122.2
Piernik czekoladowy31774.34.911.8
Pierogi leniwe mrożone15730.27.30.8
Pierogi ruskie mrożone21537.97.23.8
Pierogi z kapustą i grzybami mrożone20934.555.7
Pierogi z mięsem mrożone25534.810.58.2
Pierogi z serem mrożone19836.410.91
Pierogi z truskawkami mrożone19442.44.30.8
Piersi bez skóry indycze109021.32.6
Piersi ze skórą z kurczaka155019.38.6
Pietruszka korzeń8317.12.60.5
Pietruszka liście6093.71
Pikling216021.814.3
Piwo bezalkoholowe275.20.20
Piwo ciemne pełne424.60.40
Piwo jasne mocne645.470
Piwo jasne pełne493.80.50
Pizza z pieczarkami i cebulą29632.11213.3
Pizza z szynką22340.29.82.5
Planta, tłuszcz roślinny90000100
Płatki jęczmienne38979.49.83.6
Płatki kukurydziane38583.66.92.5
Płatki kukurydziane Nestle Corn Flakes37083.37.30.8
Płatki owsiane39069.311.97.2
Płatki pszenne3878193
Płatki żytnie38582.66.43.2
Polędwica wołowa112020.13.5
Pomarańcza5111.30.90.2
Pomidor295.20.90.5
Popcorn bez tłuszczu39777.9124.2
Popcorn z tłuszczem51857.1928.1
Por479.91.70.1
Porzeczki białe6314.50.40.4
Porzeczki czarne8417.41.50.9
Porzeczki czerwone6413.81.30.4
Powidła śliwkowe2185310.2
Poziomki418.30.80.5
Precelki38579.59.13.5
Prince Polo, wafel53457.54.831.5
Princessa, wafel56258.44.134.6
Przyprawa do zup Maggi171.52.70
Pstrąg świeży96019.22.1
Ptyś z bitą śmietaną, ciastko35225.85.425.2
Pyzy z mięsem mrożone16926.25.24.9
Pyzy ziemniaczane mrożone14032.21.70.5
Rabarabar183.80.50.1
Raffaello, czekoladki60035.49.746.6
Rama Classic, margaryna6310.2070
Red Bull, napój4511.300
Rodzynki29871.22.30.5
Rostbef wołowy152021.57.3
Rozbratel wołowy158016.710.1
Ryż biały34978.96.70.7
Ryż brązowy35376.87.11.9
Ryż dziki amerykański3517313.80.4
Ryż preparowany37684.16.31.6
Rzeżucha151.32.30.1
Rzodkiewka213.60.80.4
Salceson czarny3400.512.632
Salceson włoski322014.629.3
Sałata202.91.40.3
Sandacz świeży800.918.30.3
Sardynki w oleju, konserwa20202411.5
Sardynki w sosie pomidorowym, konserwa1631.4179.9
Sarnina1020.420.81.9
Schab surowy wieprzowy17402110
Schab wędzony1360254
Seler korzeń6113.61.30.2
Ser pleśniowy Brie pełnotłusty29301824.5
Ser pleśniowy Rokpol pełnotłusty354022.629.3
Ser podpuszczkowy Brie pełnotłusty3320.219.828
Ser podpuszczkowy Camembert tłusty2631.919.319.8
Ser podpuszczkowy Cheddar pełnotłusty3822.527.129.3
Ser podpuszczkowy Ementaler pełnotłusty3830.128.829.7
Ser podpuszczkowy Ementaler tłusty3301.528.823.2
Ser podpuszczkowy Gouda tłusty314127.922
Ser podpuszczkowy Mozarella tłusty22402016
Ser podpuszczkowy Myśliwski pełnotłusty3490.125.527.4
Ser podpuszczkowy Parmezan4080.135.129.7
Ser podpuszczkowy Salami pełnotłusty3540.125.228.1
Ser podpuszczkowy Salami tłusty3293.129.522.1
Ser podpuszczkowy Tylżycki pełnotłusty3560.126.127.9
Ser podpuszczkowy Tylżycki tłusty3272.127.823
Ser topiony tłusty2221.61816
Ser twarogowy chudy983.519.80.5
Ser twarogowy pełnotłusty1763.517.710.1
Ser twarogowy półtłusty1323.718.74.7
Serca wieprzowe111016.94.8
Serdelki drobiowe2391.913.919.5
Serek Fromage naturalny3842.410.237.1
Serek homogenizowany truskawkowy16717.715.33.9
Serek homogenizowany waniliowy15813.316.84.2
Serek twarogowy ziarnisty1013.312.34.3
Sernik27338109
Sernik z rodzynkami, ciasto34239.614.613.9
Serwatka płynna255.10.80.1
Sezamki51156.213.425.8
Skrobia kukurydziana36791.30.30.1
Skrzydło bez skóry indycze169016.511.4
Słonecznik ziarno58012.322.549
Słonina81102.489
Smalec8960099.5
Snickers, baton50952.69.728.9
Soczewica, suche ziarno34759.5251
Soja, suche ziarno44234.834.918.1
Sok ananasowy4811.40.30.1
Sok grejfrutowy357.80.60.2
Sok jabłkowy45100.40.4
Sok marchwiowy4811.30.40.1
Sok pomarańczowy4510.50.50.1
Sok pomidorowy192.60.80.6
Sok z czarnej porzeczki4510.20.30.3
Sola świeża83017.51.4
Sprite, napój4210.500
Syrop truskawkowy262620.20.1
Szampan półsłodki9770.20
Szampan półwytrawny833.40.10
Szampan słodki117120.20
Szczaw393.91.10.8
Szczupak świeży81018.40.8
Szczypiorek393.94.10.8
Szparagi243.71.90.2
Szpinak2632.60.4
Szponder wołowy218019.315.7
Szprot wędzony243019.318.3
Szynka surowa wieprzowa26401821.3
Szynka wędzona gotowana38902333
Śledź solony218019.815.4
Śledź świeży162016.310.7
Śledź w oleju, konserwa343019.729.4
Śledź w pomidorach, konserwa1771.813.712.8
Śliwki7015.910.3
Śliwki suszone31170.84.90.9
Śmietana 12% tłuszczu1343.92.712
Śmietana 18% tłuszczu1863.62.518
Śmietanka do kawy 9% tłuszczu5442.89
Śmietanka kremowa 30% tłuszczu2913.12.230
Truskawki287.20.70.4
Truskawki w galaretce1261615.40.2
Truskawki z bitą śmietaną1278.41.110.4
Truskawki, dżem niskosłodzony15337.80.30.2
Truskawki, dżem wysokosłodzony25262.30.30.2
Tuńczyk w oleju190027.19
Tuńczyk w wodzie960211.2
Wafle nadziewane51960.78.327.5
Wafle w czekoladzie55355.67.433.9
Wątroba cielęca1244.119.23.3
Wątroba wieprzowa1302.6223.4
Wątroba wołowa1254203.1
Wątróbka wieprzowa saute2394.920.515.5
Wędzonka wołowa gotowana1020.517.83.1
Węgorz wędzony326017.928.6
Wieprzowina duszona2251.211.419.8
Wieprzowina gotowana3643.122.630
Winogrona6917.60.50.2
Wiórki kokosowe606275.663.2
Wiśnie4710.90.90.4
Wiśnie, dżem niskosłodzony15437.80.40.2
Wiśnie, dżem wysokosłodzony25261.70.40.2
Włoszczyzna mrożona257.91.40.3
Wołowina, pieczeń117020.93.6
Wołowina, polędwica113020.13.5
Wołowina, rostbef152021.57.3
Wołowina, rozbratel157016.710.1
Wołowina, szponder217019.315.7
Ziemniaki puree9018.42.11.4
Ziemniaki wczesne6916.31.80.1
Ziemniaki z tłuszczem10618.723.1
Zupa cebulowa4441.42.7
Zupa cytrynowa z ryżem588.71.42.2
Zupa fasolowa621041.8
Zupa grochowa668.94.42.4
Zupa grzybowa zabielana261.31.31.8
Zupa jarzynowa436.21.71.8
Zupa jesienna mrożona277.21.60.2
Zupa kalafiorowa284.91.60.5
Zupa kalafiorowa mrożona225.520.2
Zupa neapolitańska638.22.22.6
Zupa ogórkowa4251.42
Zupa owocowa z jabłek4211.80.10.1
Zupa pomidorowa112.110.1
Zupa pomidorowa z makaronem353.31.51.8
Zupa pomidorowa z ryżem373.91.51.8
Zupa pomidorowa zabielana281.91.31.8
Zupa selerowa374.51.61.8
Zupa selerowa z grzankami518.11.81.9
Zupa szczawiowa402.91.62.5
Zupa szpinakowa z ziemniakami406.62.20.9
Zupa włoska mrożona276.91.80.3
Zupa z fasoli szparagowej438.92.20.6
Zupa z porów z makaronem5810.32.41.4
Zupa z zielonego groszku5611.23.21.2
Zupa ziemniaczana396.61.41.1
Zupa zimowa mrożona256.92.10.3
Żeberka wieprzowe duszone2102.27.919.2
Żółtko jaja kurzego3140.315.528.2
Żurek12423.52.23.1