Zmniejszenie żołądka - cena

ile kosztuje operacja zmniejszenie żołądka

Operacja zmniejszenia żołądka – koszty

obowiązkowa konsultacja anestezjologa – 200 PLN; typowe badania do operacji na miejscu w szpitalu – do 200 PLN (można wykonać we własnym zakresie)

* koszt zabiegu wzrasta o 1000 zł, gdy pacjent przebył operację w nadbrzuszu (np. usunięcie pęcherzyka żółciowego) lub BMI jest większe od 40.

Podany koszt dotyczy: jedna doba pobytu w szpitalu, operacja, typowe leki podane podczas i po operacji. Dodatkowe koszty: konsultacja anestezjologa (obowiązkowa), badania do zabiegu (można we własnym zakresie), pończochy uciskowe, opaski do masażu nóg w czasie zabiegu, pas brzuszny, leki przyjmowane w domu po operacji.

KOSZTY ponownych operacji odchudzających

Przebieg leczenia w szpitalu Eskulap jest zupełnie inny niż w dużych szpitalach, gdzie leczy się na koszt NFZ. Oczywiście są koszty, ale…
Tutaj z góry wiesz, kto się będzie Tobą zajmował. Kto będzie Ciebie operował. Kto udzieli Ci informacji przed, w trakcie i po leczeniu. Kto Ci wypisze receptę i kto wystawi zwolnienie. Komu będziesz mogła zadać dowolne pytanie i kto zawsze udzieli informacji. Kto będzie odpowiedzialny za wynik leczenia.
To będę ja – Stanisław Dąbrowiecki a Ty nie będziesz anonimową, zagubioną osobą.
Zmniejszenie żołądka cena
Wykonuję również inne, ponowne operacje przy braku efektu dotychczasowego leczenia. W każdym przypadku metoda operacji jest ustalana indywidualnie z uwzględnieniem dotychczasowego leczenia i życzeń pacjenta.

Uwaga: podane powyżej koszty leczenia są orientacyjne. Przed ustaleniem kosztów muszę poznać, jak będę mógł pomóc pacjentowi. W każdym przypadku koszty są ustalanie w trakcie konsultacji z uwzględnieniem innych czynników (czas pobytu, przebyte zabiegi, stan pacjenta, itd). Mogą być sytuacje, gdy koszty te będą faktycznie niższe, ale też i wyższe. Gdy pacjent pyta o termin operacji – staram się, go ustalić zgodnie z życzeniem. Wszystko przed operacją jest szczegółowo ustalone.

Wyślij SMS na nr 603751335 o treści DATA
Podam: terminy i miejsca konsultacji, nr telefonów do rejestracji. Będzie też skrótowa informacja o operacji rękawowego wycięcia żołądka i organizacji leczenia. Wszystko na Twoim telefonie!