Opinie operowanych chorych

Pan Profesor jest wysokiej klasy specjalistą. Jest bardzo miły ale przy tym bardzo konkretny. U Profesora miałem wykonywane dwie operacje przepukliny pachwinowej w odstępie 4 lat. Ostatnia miałem wykonaną w zeszłym roku. Obie operacje były wykonywane metodą bezsiatkową Desarda. Decyzję taką podjąłem ze względu na liczne doniesienia o problemach związanych z instalacją siatki gdy robi się to nieumiejętnie. Obydwie operacje pozostawiły małe blizny. Pierwsza blizna jest w zasadzie niedostrzegalna. Druga powoli zmienia kolor na jasny. Wygląd już wskazuje, że za jakiś czas również będzie praktycznie niewidoczna. Nie ma żadnych wybrzuszeń. Żadnego dyskomfortu. Po operacji nie było żadnych powikłań. Po operacjach Pan Profesor przyszedł i dokonał sprawdzenia. Najbardziej bolało przez pierwsze dwa dni (dostaje się środki przeciwbólowe więc nie ma strachu). Później przez tydzień już nieco mniej (na środku przeciwbólowym praktycznie bez większych problemów) i później koło miesiąca bez brania leków przeciwbólowych normalnie już chodziłem jeszcze z pewnym dyskomfortem. Po miesiącu całkowicie zapomniałem, że miałem operację. Pobyt wspominam przyjemnie. Zostałem przyjęty o umówionej porze. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Dostałem posiłek. Obsługa Pań pielęgniarek była na najwyższym poziomie.

Naprawdę właśnie tak to wszystko u Pana Profesora wyglądało. Szczerze polecam 🙂

Pierwsza operacja była wykonana w szpitalu MSW w Bydgoszczy

Druga operacja była wykonana w Szpital Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń Koperkowa 2, 86-031 Osielsko

Dziękuję bardzo Panu Profesorowi
Rafał P.

Dzisiaj mija miesiąc od mojej operacji mankietowego wycięcia zoladka. Waga leci w dol, czuje sie bardzo dobrze. Zdecydowanie mogę polecić Pana Profesora każdemu. Przed operacja cierpliwie i dokładnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości , odpowiadał na każde moje pytania dotyczace operacji. Opieka w szpitalu bardzo dobra, a nawet teraz w razie pytań mogę się do Pana Profesora zwrócić. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do Pacjenta.

Wspaniały lekarz przesympatyczny , profesjonalne podejście do pacjenta , niezawodność polecam w 100% . Operowana byłam w szpitalu Eskulap w Bydgoszczy . Opieka fantastyczna . Mimo wielkiego stresu przed operacyjnego teraz odczuwalna jest wielka radość !!!

Pan doktor jest najlepszy.
Miałam operacje bariatryczną 3 miesiące temu
i jest mnie o 27 kg mniej. Czuję się bardzo dobrze a mam 62 lata.
Miałam wątpliwości co do wieku ,ale Pan doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśnił .
Serdecznie dziękuje Panie Doktorze i życzę zdrowia.
Wdzięczna pacjentka

I am so glad to write her because Mr Stanislaw is the best in what he do ; from the time I get my gastric sleeve I didn’t have any complication and I am so happy because now I am at 3 months post operation and I have already loose 26 kg . Thank you so much Doctor for your good job on me because it had change my live forever .

Do Pana Profesora trafiłem sugerując się wieloma pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania , wszystkie moje wątpliwości zostały spokojnie i jasno dla mnie wyjaśnione. Bardzo dobry kontakt , wszystkie zalecenia przedstawione jasno i zrozumiale , pomoc na każdym etapie przygotowań a także po operacji . Szczerze polecam Pana Profesora jego ogromna wiedza jak i doświadczenie a przede wszystkim podejście do pacjenta sprawiają, że człowiek czuje , że „oddał” się w dobre ręce 🙂

28 maja w Osielsku pod Bydgoszczą miałam operację rękawowej resekcji żołądka. Pan Profesor jest niesamowicie profesjonalny. Bardzo odpowiadało mi to, że zarówno przed, jak i po operacji otrzymywałam wszelkie niezbędne informacje, wskazówki i wyjaśnienia. Kontakt z lekarzem na każdym etapie procesu leczenia – bardzo dobry. Również opieka w szpitalu w Osielsku na bardzo dobrym poziomie. Podkreślić trzeba, że cały zespół był bardzo sympatyczny. Czułam się bezpiecznie. Aktualnie uczę się jeszcze swojego nowego żołądka ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z podjętej decyzji. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym leczenie u Pana Profesora, który jest wspaniałym specjalistą.